نیم نگاهی به فرقه مضلّه قانونیان

این فرد مدعی ارتباط با اهل بیت (علیهم السلام) است و هم اکنون اهل بیت (علیهم السلام)احادیث جدید را از طریق او به جهانیان ارایه می نمایند که به انها اشاره خواهیم داشت و نکته شایان توجه دیگر به بهانه اینکه انسان از طریق تصویر می تواند مطالب را بیشتر درک نماید برای هر چیزی نقشه ای ارایه داده است از قبیل : نقشه آفرینش، نقشه نیستی و ... که به عنوان مثال به یکی از این نقشه ها خواهیم پرداخت. در ضمن این گروه جاهل برای خود پرچمی نیز طراحی نموده اند . 

در ذیل این نقشه های ارایه شده توضیحاتی داده است که بسیار خنده دار می باشد ؛ از جمله اینکه خدا را تقسیم می نماید به نیستی و هستی و این مطلب که خدا مرکب  و دارای اجزا بدانیم مخالف تمامی ملاک های دینی و کلامی و عقلی ما می باشد و ما معتقد هستیم ذات خداوند بسیط است زیرا هر مرکبی نیازمند به اجزا خود می باشد و نیز جزء می بایست از خود مرکب زودتر به وجود بیاید و در ثانی اگر ذات خدا مرکب باشد باید ترکبیب کننده ای داشته باشد که این موجب نقص است و خداوند واجب الوجود هیچ نقصی ندارد .در ضمن اگر دقت نمایید در نوع خلقت نبی اکرم (صلی الله علیه ) ایشان می فرمایند که خدایا مرا خلق کن شما به من بگویید چطور می شود که :اولاً موجودی به خدا پیشنهاد دهد که مرا خلق کن و ثانیاً شئی که هنوز به مرحله وجود نرسیده با خداوند سخن بگوید ! او که نبوده چگونه می خواهد سخن بگویید .و نکته دیگر اینکه خدا را به هستی و نیستی تقسیم نموده باز هم می پرسیم که " آیا نیستی را می توان تقسیم نمود ؟! " و قتی چیزی باشد می توان انرا تقسیم نمود البته موجودات مادی را مد نظر داریم .  توضیحات زیر عین متن ارایه شده در نرم افزار به اصطلاح فلسفی آق فرامرز می باشد ؛ که البته بیشتر شبیه خیال پردازی های کودکان عقب مانده ذهنی است : 

نقشه آفرینش از نظر قانونیان

برخی از احادیث تازه که از طرف اهل بیت به ذهن این بیمار روانی الهام شده است:                                                                         

                    

پرچم قانونیان 

+ نوشته شده در  پنجشنبه هفدهم آبان 1386ساعت 11:1  توسط حقیقت  | 

اندکی در شناخت فرامز مهدی نژادان قطبی

این فرد مدعی ارتباط با اهل بیت (علیهم السلام) است و هم اکنون اهل بیت (علیهم السلام)احادیث جدید را از طریق او به جهانیان ارایه می نمایند که به انها اشاره خواهیم داشت و نکته شایان توجه دیگر اینکه به بهانه اینکه انسان از طریق تصویر می تواند مطالب را بیشتر درک نماید برای هر چیزی نقشه ای ارایه داده است از قبیل : نقشه آفرینش، نقشه نیستی و ... که به عنوان مثال به یکی از این نقشه ها خواهیم پرداخت. در ضمن این گروه جاهل برای خود پرچمی نیز طراحی نموده اند .                                                                             

نقشه آفرینش از نظر قانونیان


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم آبان 1386ساعت 22:47  توسط حقیقت  | 

خوش خبری برای جوونای عزیز و هموطن خودم به زودی در این وبلاگ قرار است بنیاد تو خالی تصوف از قبیل : گنابادیه ، قادریه ، نعمت اللهیه ، خاکساریه ، ذهبیه و ... و نیز عرفان های نو ظهوری مثل : اشو ، یوگا ، ان ال پی ،سرخ پوستی ، کابا لا و ... ونیز خرده ریزه های شیشه خورده داری مثل انجمن حجتیه و ... را با بنیان مرصوص (محکم) بر هم بریزیم ، باشد تا روشن گر را شما پیروان حق و حقیقت باشد .دستان یاری شما را نیز به گرمی می فشاریم . در ضمن پرسشگران حق جو نیز می توانند در حوزه هر مسئله ای که سوال دارند ما را قابل بدانند . طرفداران این فرقه های توخالی و بی محتوا را عالمانه به کار زار می طلبیم .

 الیس الله بکاف عبده 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم آبان 1386ساعت 5:46  توسط حقیقت  | 

         

قطب فرقه قانونیان ساده لوح

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم آبان 1386ساعت 5:12  توسط حقیقت  | 

به نام خداوند تبارک و تعالی

مدتی است که جریان های مرموزی به طور گسترده سعی در ارایه دادن راه های جدید و انحرافی به جای عقاید مورد تایید اهل بیت (علیهم السلام ) در جهت رفع نیازمندی های معنوی جوانان می نمایند و جالب اینجاست با کمال خونسردی به فعالیت گسترده و مخرب خود مشغول می باشند ، و ای کاش  می شدبا استفاده از سخنان آنان حتی برای جانوران چارپا قدمی برداشت. در واقع سخنان آنان حتی با ملاک های عقلی هم سازگاری ندارد چه برسد به اینکه بخواهد برای انسانی که تنها ملاک تفاوت ان با حیوانات تعقل است مفید واقع گردد . تعداد افراد بیماری اینچنین بسیار زیاد است که با توکل به خدا در حد توانم به معرفی این مارهای خوش خط و خال که کاری جز به دام انداختن جوانان عزیز میهنمان ندارند بپردازم .

اولین فرقه عجیب غریب که تازگی دامنه تبلیغات آن حتی به مشهد امام رضا (علیه السلام) رسیده است و متاسفانه جمعی از جوانان را به گرداب خویش گرفتار نموده اند گروه گمراه و بی بنیاد و تازه تاسیس قانونیان می باشد .

موسس این فرقه که یک فرد کاملا بیمار و نا متعادل از نظر رفتاری می باشد فردیست به نام " فرامرز مهدی نژادان قطبی معروف به محمد نماینده قانون الهی " که البته خود را فیلسوف هم می داند و خود را مبتکر غنی ترین نرم افزار فلسفی جهان هم می داند !!! که جالب است بدانید که ایشان تا کلاس ۵ ابتدایی  بیشتر سواد ندارد و به جرات می توان گفت که حتی یک کتاب فلسفی راهم از نزدیک ندیده است و در تمامی سخنان ایشان حتی یک اصطلاح فلسفی یافت نمی شود ! ادعا به اندازه ی ... !!! جالب است ایشان حتی به درستی نمی تواند تکلم نماید چه رسد به اینکه ...

در ادامه مطالب عکس و مستنداتی که البته سوتی های این انسان لایعقل و جاهل که دچار پارادکس شدید می باشد ارایه داده ، برای شما در دسترس قرار می دهم .

والسلام علی من اتبع الهدی

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم آبان 1386ساعت 5:1  توسط حقیقت  | 

در حال بارگزاری